Trainers

"Ontmoet hier onze trainers!"

Trainers

Op deze pagina tref je de trainers die op diverse locaties in het land de opleiding tot Luisterkindwerker geven.
Je kan per maand, per locatie of per trainer zoeken. Klik je op de data dan kom je op het inschrijfformulier uit.
Klik je op de foto dan kom je op de website van desbetreffende trainer uit.

De trainers zijn door mij opgeleid en zijn verder als zelfstandig bedrijf werkzaam. Inschrijven verloopt via onderstaande links. Je trainer krijgt bericht van de inschrijving en stuurt jou de factuur, de laatste informatie en verder alles wat nodig is.

Mei

Carola
Scheveningen

vrij 15 mei – vrij 12 juni – vrij 10 juli – vrij 4 sept – vrij 2 okt 2020

Diana
Schoonhoven

VOL: Mail naar support@dianahendriks.nl voor op de reservelijst.

zat 16 mei – zat 6 juni – zat 11 juli – zat 5 sep – zat 3 okt 2020

Janine
Weert

zat 16 mei – zat 13 juni – zat 11 juli – zat 29 aug – zat 26 sept

Henriëtta
Haaren (nb)

zon 17 mei – zon 14 juni – zon 12 juli – zon 23 aug – zon 20 sept 2020

Manon
Tubbergen

din 26 mei – din 30 juni – din 25 aug – din 22 sep – din 20 okt 2020

Juni

Anke
Overloon

din 2 jun – din 30 jun – din 25 aug – din 22 sep – din 27 okt 2020

Monica
Tienhoven (Maarssen)

din 16 juni – din 14 juli – din 8 sept – 6 okt – 3 nov 2020

Juli

Carola
Den Haag

zat 4 juli – zat 29 aug – zat 26 sept – zat 31 okt- zat 28 nov 2020

augustus

Diana
Lelystad

zon 30 aug – zon 27 sept – zon 25 okt – zon 29 nov – zon 10 jan 2021

september

Baukje
Lemmer

vrij 4 sep – vrij 2 okt – vrij 30 okt – vrij 27 nov – vrij 8 jan 2021

Monique
Capelle a/d IJssel

vrij 4 sep – vrij 2 okt – vrij 6 nov – vrij 4 dec – vrij 8 jan 2021

Jolanda
Tilburg

zat 5 sept – zat 3 okt – zat 31 okt – zat 28 nov – zat 19 dec 2020

Henriëtta
Haaren (nb)

zat 5 sept – zat 3 okt – zat 7 nov – zat 12 dec – zat 9 jan 2021

Manon
Tubbergen

din 8 sept – din 6 okt – din 3 nov – din 1 dec – din 12 jan 2021

Daniëlle
Gorinchem

woe 9 sep – woe 7 okt – woe 4 nov – woe 9 dec – woe 13 jan 2021

Henriëtta
Haaren (nb)

don 10 sep – don 8 okt – don 5 nov – don 3 dec – don 14 jan 2021

Monica
Tienhoven (Maarssen)

don 17 sept – don 15 okt – don 12 nov – don 10 dec – don 14 jan 2021

Diana
Schoonhoven

zon 20 sept – zon 18 okt – zon 22 nov – zon 17 jan – zat 6 feb 2021

Christine
Egmond aan Zee

zat 26 sept – zat 24 okt – zat 21 nov – zat 19 dec – 16 jan 2021

Monique
Middelburg

zon 27 sep – zon 25 okt – zon 29 nov – zon 10 jan – zon 14 feb 2021

oktober

Anke
Vierlingsbeek

zat 3 okt – zat 31 okt – zat 28 nov – zat 9 jan – zat 6 feb 2021

Karlista
Wageningen

zat 17 okt – zat 28 nov – zat 19 dec – zat 16 jan – zat 13 feb 2021

Henriëtta
Haaren (nb)

zon 18 okt – zon 22 nov – zon 20 dec – zon 17 jan – zon 21 feb 2020

Daniëlle
Gorinchem

don 29 okt – don 26 nov – don 7 jan – don 4 feb – don 4 mrt 2021

Henriëtta
Haaren (nb)

zat 31 okt – zat 28 nov – zon 10 jan – zat 6 feb – zat 6 mrt 2021

November

Monica
Tienhoven (Maarssen)

zon 1 nov – zon 29 nov – zon 17 jan – zon 14 feb – zon 14 mrt 2021

Daniëlle
Gorinchem

din 17 nov – din 15 dec – din 19 jan – din 16 feb – din 16 mrt 2021

december

Januari

Februari

Christine
Egmond aan Zee

zat 13 feb – zat 13 mrt – zat 10 april – zat 8 mei – zat 5 juni 2021

Daniëlle
Zaltbommel

vrij 19 feb – vrij 19 mrt – vrij 16 april – vrij 21 mei – vrij 18 juni 2021

Rianne
België

zat 27 feb – zat 27 mrt – zat 24 april – zat 29 mei – zat 26 juni 2021