Trainers

"Ontmoet hier onze trainers!"

Trainers

Op deze pagina tref je de trainers die op diverse locaties in het land de opleiding tot Luisterkindwerker geven.
Je kan per maand, per locatie of per trainer zoeken. Klik je op de data dan kom je op het inschrijfformulier uit.
Klik je op de foto dan kom je op de website van desbetreffende trainer uit.

De trainers zijn door mij opgeleid en zijn verder als zelfstandig bedrijf werkzaam. Inschrijven verloopt via onderstaande links. Je trainer krijgt bericht van de inschrijving en stuurt jou de factuur, de laatste informatie en verder alles wat nodig is.

oktober

Anke
Vierlingsbeek

zat 3 okt – zat 31 okt – zat 28 nov – zat 9 jan – zat 6 feb 2021

Monica
Tienhoven (Maarssen)

don 15 okt – don 12 nov – don 10 dec – don 14 jan – 11 feb 2021

Karlista
Wageningen

zat 17 okt – zat 28 nov – zat 19 dec – zat 16 jan – zat 13 feb 2021

Diana
Schoonhoven

zon 18 okt – zon 22 nov – zon 17 jan – zat 6 feb – zat 6 mrt 2020 VOL: mail naar support@dianahendriks.nl voor plaatsing op de reservelijst.

Anja
Winterswijk

din 27 okt – din 17 nov – din 15 dec – din 12 jan – din 16 feb 2021

Daniëlle
Gorinchem

don 29 okt – don 26 nov – don 7 jan – don 4 feb – don 4 mrt 2021

Henriëtta
Haaren (nb)

zat 31 okt – zat 28 nov – zon 10 jan – zat 6 feb – zat 6 mrt 2021

November

Janine
Nuenen

vrij 6 nov – vrij 11 dec – vrij 8 jan – vrij 12 feb – vrij 12 maart 2021

Anke
Nijmegen

din 17 nov – din 15 dec – din12 jan – din 9 feb – din 9 mrt 2021

Daniëlle
Gorinchem

din 17 nov – din 15 dec – din 19 jan – din 16 feb – din 16 mrt 2021

Monica
Tienhoven (Maarssen)

zon 29 nov – zon 17 jan – zon 14 feb – zon 14 mrt – 11 april 2021

december

Januari

Jolanda
Beuningen

don 7 jan – don 4 feb – don 4 mrt – don 1 april – don 29 april 2021

Jolanda
Heusden
zat 9 jan – zat 6 feb – zat 6 mrt – zat 3 april – zat 1 mei 2021
Henriëtta
Haaren (nb)

zat 16 jan – zat 27 feb – zat 27 mrt – zat 24 april – zat 29 mei 2021

Baukje
Lemmer

vrij 29 jan – vrij 19 feb – vrij 19 mrt – vrij 16 april – vrij 21 mei 2021

Anke
Overloon

zat 30 jan – zat 27 feb – zat 27 mrt – zat 24 april – zat 22 mei 2021

Februari

Manon
Tubbergen

zat 6 feb – zat 6 mrt – zat 10 april – zat 8 mei – zat 12 juni 2021

Anja
Winterswijk

din 9 feb – din 9 mrt – din 6 april – din 4 mei – din 8 juni 2021

Henriëtta
Haaren (nb)

don 11 feb – don 11 mrt – don 8 april – don 6 mei – don 10 juni 2021

Diana
Gouda

zat 13 feb – zat 13 mrt – zat 10 april – zat 8 mei – zat 5 juni 2021

Christine
Egmond aan Zee

zat 13 feb – zat 13 mrt – zat 10 april – zat 8 mei – zat 5 juni 2021

Karlista
Wageningen

zat 13 feb – zat 13 mrt – zat 10 april – zon 30 mei – zon 27 juni 2021

Daniëlle
Zaltbommel

vrij 19 feb – vrij 19 mrt – vrij 16 april – vrij 21 mei – vrij 18 juni 2021

Rianne
België

zat 27 feb – zat 27 mrt – zat 24 april – zat 29 mei – zat 26 juni 2021

maart

Diana
Lelystad

zon 7 mrt – zon 28 mrt – zon 25 april – zon 16 mei – zon 13 juni 2021

Henriëtta
Haaren (nb)

zat 13 mrt – zat 3 april – zon 16 mei – zat 12 juni – zat 3 juli 2021

Anja
Winterswijk

din 16 mrt – din 13 april – din 11 mei – din 15 juni – din 13 juli 2021

april

mei

juni

juli